Příjmení ávalo

Chcete-li vědět více o příjmení ávalo, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení ávalo je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením ávalo.

Příjmení ávalo ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě ávalo, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením ávalo určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení ávalo

Zobrazit mapu příjmení ávalo

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet ávaloů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení ávalo, abychom získali přesné informace o všech ávalo, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení ávalo, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením ávalo. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li ávalo naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce ávalo na světě

 1. Brazílie Brazílie (3)
 2. Kolumbie Kolumbie (1)
 3. Španělsko Španělsko (1)
 4. Uruguay Uruguay (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet ávalo na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením ávalo. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je ávalo častějším příjmením a ve kterých zemích je ávalo neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení ávalo začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná ávalo. To je způsobeno tím, že příjmení ávalo často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení ávalo, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných ávalo.

 1. Avalo
 2. ávila
 3. Abalo
 4. Avala
 5. àvila
 6. Abal
 7. Abala
 8. Abaleo
 9. Aballo
 10. Abeal
 11. Abello
 12. Abelo
 13. Abfall
 14. Abial
 15. Ablao
 16. Aboal
 17. Abollo
 18. Abuali
 19. Abuelo
 20. Apollo
 21. Apolo
 22. Auvil
 23. Avalle
 24. Avalli
 25. Avello
 26. Avial
 27. Avila
 28. Avileo
 29. Avola
 30. Avolio
 31. Aphal
 32. Avilio
 33. Aviala
 34. Avile
 35. Auvila
 36. Ablo
 37. Abiala
 38. Abali
 39. Abolo
 40. Apillo