Příjmení Urbanová

Chcete-li vědět více o příjmení Urbanová, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Urbanová je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Urbanová.

Příjmení Urbanová ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Urbanová, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Urbanová určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Urbanová

View Map

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Urbanováů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Urbanová, abychom získali přesné informace o všech Urbanová, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Urbanová, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Urbanová. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Urbanová naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Urbanová na světě

  1. Česká republika Česká republika (8025)
  2. Slovensko Slovensko (3088)
  3. Švédsko Švédsko (2)
  4. Španělsko Španělsko (1)
  5. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Urbanová na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Urbanová. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Urbanová častějším příjmením a ve kterých zemích je Urbanová neobvyklé nebo neexistující příjmení.