Příjmení Urbanová

Chcete-li vědět více o příjmení Urbanová, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Urbanová je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Urbanová.

Příjmení Urbanová ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Urbanová, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Urbanová určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Urbanová

Zobrazit mapu příjmení Urbanová

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Urbanováů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Urbanová, abychom získali přesné informace o všech Urbanová, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Urbanová, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Urbanová. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Urbanová naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Urbanová na světě

 1. Česká republika Česká republika (8025)
 2. Slovensko Slovensko (3088)
 3. Švédsko Švédsko (2)
 4. Španělsko Španělsko (1)
 5. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Urbanová na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Urbanová. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Urbanová častějším příjmením a ve kterých zemích je Urbanová neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Urbanová začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Urbanová. To je způsobeno tím, že příjmení Urbanová často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Urbanová, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Urbanová.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Urbanová prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Urbanová, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Urbanová nebo některé z příjmení podobných Urbanová vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Urbanová jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Urbanová s společným kořenem.

 1. Urbanova
 2. Urbanovsk
 3. Urbano
 4. Urbanos
 5. Urbanovich
 6. Urbanovsky
 7. Urbanovič
 8. Urbánková
 9. Urbankova
 10. Urban
 11. Urbancic
 12. Urbanczyk
 13. Urbanec
 14. Urbaneja
 15. Urbanek
 16. Urbaneta
 17. Urbani
 18. Urbaniak
 19. Urbanic
 20. Urbanik
 21. Urbank
 22. Urbanowicz
 23. Urbanowski
 24. Urbanska
 25. Urbanski
 26. Urbansky
 27. Urbanus
 28. Urbany
 29. Urbino
 30. Urbana
 31. Urbanc
 32. Urbanija
 33. Urbanin
 34. Urbaneck
 35. Urbanet
 36. Urbanelis
 37. Urbaniec
 38. Urbain
 39. Urbanitzky
 40. Urbayen