Příjmení šimková

Chcete-li vědět více o příjmení šimková, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení šimková je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením šimková.

Příjmení šimková ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě šimková, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením šimková určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení šimková

Zobrazit mapu příjmení šimková

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet šimkováů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení šimková, abychom získali přesné informace o všech šimková, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení šimková, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením šimková. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li šimková naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce šimková na světě

 1. Česká republika Česká republika (6956)
 2. Slovensko Slovensko (3993)
 3. Afghánistán Afghánistán (1)
 4. Anglie Anglie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet šimková na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením šimková. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je šimková častějším příjmením a ve kterých zemích je šimková neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení šimková, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných šimková.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení šimková prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná šimková, jak můžeme zjistit.

 1. Samková
 2. šinkovec
 3. Synková
 4. šmakov
 5. Simkovich
 6. Shymkova
 7. Samkova
 8. Samkov
 9. Simakova
 10. Simukov
 11. Simakov
 12. Shumakov
 13. Shymkiv
 14. Sinkevi
 15. Sinkovich
 16. Sinkovitz
 17. Samakova
 18. Sinković
 19. Shmakov
 20. Sincovic
 21. Shamykov
 22. Shunkov
 23. Semkovich
 24. Sienkov
 25. Shankov
 26. Sankovich
 27. Semichov
 28. Sinkevich
 29. Shinkevich
 30. Simajovich
 31. Sangova
 32. Sangov
 33. Sanakoev
 34. Somkhiev
 35. Sanakoeva
 36. Senkovych
 37. Snegovs
 38. Samkaeva
 39. Sencov
 40. Sainsbury