Příjmení Navrátilová

Chcete-li vědět více o příjmení Navrátilová, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Navrátilová je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Navrátilová.

Příjmení Navrátilová ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Navrátilová, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Navrátilová určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Navrátilová

Zobrazit mapu příjmení Navrátilová

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Navrátilováů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Navrátilová, abychom získali přesné informace o všech Navrátilová, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Navrátilová, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Navrátilová. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Navrátilová naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Navrátilová na světě

 1. Česká republika Česká republika (8050)
 2. Slovensko Slovensko (432)
 3. Rakousko Rakousko (1)
 4. Německo Německo (1)
 5. Francie Francie (1)
 6. Anglie Anglie (1)
 7. Norsko Norsko (1)
 8. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Navrátilová na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Navrátilová. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Navrátilová častějším příjmením a ve kterých zemích je Navrátilová neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Navrátilová. To je způsobeno tím, že příjmení Navrátilová často podstupuje mutace.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Navrátilová prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Navrátilová, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Navrátilová nebo některé z příjmení podobných Navrátilová vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Navrátilová jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Navrátilová s společným kořenem.

 1. Navratilova
 2. Navratilov
 3. Navrátil
 4. Navratil
 5. Navrotska
 6. Navrath
 7. Navrotzki
 8. Navrotsky
 9. Navarete
 10. Navarette
 11. Navaridas
 12. Navarredonda
 13. Navarret
 14. Navarrete
 15. Navarrette
 16. Navarta
 17. Navarte
 18. Novaretti
 19. Nabrotzky
 20. Navaratne
 21. Nabrdalik
 22. Navarretes
 23. Navarretta
 24. Nabarrete
 25. Nafarrate
 26. Nafarrete
 27. Napert
 28. Nevert
 29. Noberto
 30. Nivardo
 31. Noprat
 32. Naiverth
 33. Napart
 34. Nebreda
 35. Neibert
 36. Neifert
 37. Neipert
 38. Neparidze
 39. Neubarth
 40. Neubert