Příjmení Matoušek

Chcete-li vědět více o příjmení Matoušek, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Matoušek je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Matoušek.

Příjmení Matoušek ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Matoušek, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Matoušek určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Matoušek

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Matoušeků na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Matoušek, abychom získali přesné informace o všech Matoušek, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Matoušek, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Matoušek. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Matoušek naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Matoušek na světě

  1. Česká republika (5718)
  2. Chorvatsko (56)
  3. Slovensko (35)
  4. Španělsko (1)
  5. Indonésie (1)
  6. Švédsko (1)
  7. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Matoušek na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Matoušek. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Matoušek častějším příjmením a ve kterých zemích je Matoušek neobvyklé nebo neexistující příjmení.