Příjmení Mašek

Chcete-li vědět více o příjmení Mašek, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Mašek je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Mašek.

Příjmení Mašek ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Mašek, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Mašek určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Mašek

Zobrazit mapu příjmení Mašek

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Mašeků na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Mašek, abychom získali přesné informace o všech Mašek, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Mašek, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Mašek. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Mašek naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Mašek na světě

 1. Česká republika Česká republika (5309)
 2. Chorvatsko Chorvatsko (59)
 3. Slovensko Slovensko (50)
 4. Srbsko Srbsko (11)
 5. Slovinsko Slovinsko (11)
 6. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)
 7. Kypr Kypr (1)
 8. Dominika Dominika (1)
 9. Anglie Anglie (1)
 10. Polsko Polsko (1)
 11. Rumunsko Rumunsko (1)
 12. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Mašek na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Mašek. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Mašek častějším příjmením a ve kterých zemích je Mašek neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Mašek, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Mašek.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Mašek mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Mašek, která mají odlišný původ a význam..

 1. Macek
 2. Machek
 3. Majek
 4. Masek
 5. Mashek
 6. Macak
 7. Machak
 8. Maches
 9. Maciak
 10. Maciej
 11. Macik
 12. Mackes
 13. Maczak
 14. Maeses
 15. Mages
 16. Majok
 17. Maques
 18. Maquez
 19. Masak
 20. Maschek
 21. Maseko
 22. Mases
 23. Mashak
 24. Mashik
 25. Masiak
 26. Masick
 27. Masses
 28. Mazak
 29. Mazik
 30. Mazyck
 31. Micek
 32. Misek
 33. Mocek
 34. Mycek
 35. Michek
 36. Magik
 37. Masiuk
 38. Masik
 39. Mozek
 40. Maasuk