Příjmení Mašek

Chcete-li vědět více o příjmení Mašek, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Mašek je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Mašek.

Příjmení Mašek ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Mašek, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Mašek určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Mašek

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Mašeků na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Mašek, abychom získali přesné informace o všech Mašek, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Mašek, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Mašek. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Mašek naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Mašek na světě

 1. Česká republika (5309)
 2. Chorvatsko (59)
 3. Slovensko (50)
 4. Srbsko (11)
 5. Slovinsko (11)
 6. Spojené arabské emiráty (1)
 7. Kypr (1)
 8. Dominika (1)
 9. Anglie (1)
 10. Polsko (1)
 11. Rumunsko (1)
 12. Spojené státy (1)
 13. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Mašek na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Mašek. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Mašek častějším příjmením a ve kterých zemích je Mašek neobvyklé nebo neexistující příjmení.