Příjmení Malá

Chcete-li vědět více o příjmení Malá, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Malá je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Malá.

Příjmení Malá ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Malá, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Malá určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Malá

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Maláů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Malá, abychom získali přesné informace o všech Malá, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Malá, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Malá. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Malá naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Malá na světě

  1. Česká republika (7047)
  2. Slovensko (640)
  3. Německo (1)
  4. Anglie (1)
  5. Lucembursko (1)
  6. Švédsko (1)
  7. Spojené státy (1)
  8. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Malá na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Malá. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Malá častějším příjmením a ve kterých zemích je Malá neobvyklé nebo neexistující příjmení.