Příjmení Kopecká

Chcete-li vědět více o příjmení Kopecká, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Kopecká je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Kopecká.

Příjmení Kopecká ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Kopecká, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Kopecká určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Kopecká

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Kopeckáů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Kopecká, abychom získali přesné informace o všech Kopecká, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Kopecká, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Kopecká. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Kopecká naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Kopecká na světě

  1. Česká republika (7534)
  2. Slovensko (584)
  3. Německo (2)
  4. Austrálie (1)
  5. Švýcarsko (1)
  6. Spojené státy (1)
  7. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Kopecká na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Kopecká. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Kopecká častějším příjmením a ve kterých zemích je Kopecká neobvyklé nebo neexistující příjmení.