Příjmení Kopecká

Chcete-li vědět více o příjmení Kopecká, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Kopecká je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Kopecká.

Příjmení Kopecká ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Kopecká, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Kopecká určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Kopecká

Zobrazit mapu příjmení Kopecká

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Kopeckáů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Kopecká, abychom získali přesné informace o všech Kopecká, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Kopecká, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Kopecká. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Kopecká naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Kopecká na světě

 1. Česká republika Česká republika (7534)
 2. Slovensko Slovensko (584)
 3. Německo Německo (2)
 4. Spojené státy Spojené státy (1)
 5. Austrálie Austrálie (1)
 6. Švýcarsko Švýcarsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Kopecká na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Kopecká. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Kopecká častějším příjmením a ve kterých zemích je Kopecká neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Kopecká mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Kopecká, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Kopecká prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Kopecká, jak můžeme zjistit.

 1. Kopecký
 2. Kopeck
 3. Kopecka
 4. Kopecki
 5. Kopecky
 6. Kobeck
 7. Kopack
 8. Kopacka
 9. Kopacki
 10. Kopec
 11. Kopek
 12. Kopesky
 13. Kopicki
 14. Kopycki
 15. Kopeski
 16. Kopiecki
 17. Kopycka
 18. Kobecki
 19. Kopech
 20. Koback
 21. Kobeski
 22. Koebke
 23. Koepke
 24. Kopac
 25. Kopach
 26. Kopacz
 27. Kopaska
 28. Kopca
 29. Kopcha
 30. Kopcho
 31. Kopeich
 32. Kopka
 33. Kopke
 34. Kopko
 35. Kovack
 36. Kovick
 37. Kubeck
 38. Kubecka
 39. Kupec
 40. Kopeć