Příjmení Horák

Chcete-li vědět více o příjmení Horák, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Horák je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Horák.

Příjmení Horák ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Horák, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Horák určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Horák

Zobrazit mapu příjmení Horák

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Horáků na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Horák, abychom získali přesné informace o všech Horák, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Horák, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Horák. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Horák naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Horák na světě

 1. Česká republika Česká republika (12142)
 2. Maďarsko Maďarsko (559)
 3. Slovensko Slovensko (299)
 4. Švýcarsko Švýcarsko (5)
 5. Portugalsko Portugalsko (4)
 6. Brazílie Brazílie (2)
 7. Nizozemsko Nizozemsko (2)
 8. Švédsko Švédsko (2)
 9. Argentina Argentina (1)
 10. Rakousko Rakousko (1)
 11. Belgie Belgie (1)
 12. Dánsko Dánsko (1)
 13. Francie Francie (1)
 14. Anglie Anglie (1)
 15. Rumunsko Rumunsko (1)
 16. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Horák na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Horák. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Horák častějším příjmením a ve kterých zemích je Horák neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Horák začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Horák, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Horák.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Horák mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Horák, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Horák nebo některé z příjmení podobných Horák vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Horák jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Horák s společným kořenem.

 1. Horack
 2. Horak
 3. Horick
 4. Horká
 5. Harck
 6. Hark
 7. Harrak
 8. Herak
 9. Herck
 10. Herek
 11. Herick
 12. Herk
 13. Horace
 14. Horach
 15. Horas
 16. Horca
 17. Horch
 18. Horche
 19. Horeis
 20. Horejs
 21. Hores
 22. Horga
 23. Horix
 24. Horj
 25. Horka
 26. Horkey
 27. Horky
 28. Horos
 29. Horras
 30. Horrig
 31. Horris
 32. Horriz
 33. Hors
 34. Horsa
 35. Horsch
 36. Horse
 37. Horsey
 38. Horsie
 39. Horsky
 40. Hurck