Příjmení Hájková

Chcete-li vědět více o příjmení Hájková, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Hájková je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Hájková.

Příjmení Hájková ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Hájková, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Hájková určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Hájková

Zobrazit mapu příjmení Hájková

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Hájkováů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Hájková, abychom získali přesné informace o všech Hájková, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Hájková, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Hájková. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Hájková naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Hájková na světě

 1. Česká republika Česká republika (9094)
 2. Slovensko Slovensko (195)
 3. Německo Německo (1)
 4. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Hájková na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Hájková. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Hájková častějším příjmením a ve kterých zemích je Hájková neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Hájková začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Rozlišit, zda bylo příjmení Hájková nebo některé z příjmení podobných Hájková vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Hájková jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Hájková s společným kořenem.

 1. Hajková
 2. Hošková
 3. Hašková
 4. Housková
 5. Hajkova
 6. Hikov
 7. Hajjoub
 8. Hajjoubi
 9. Heykoop
 10. Hakob
 11. Hajoubi
 12. Huzhov
 13. Haciyev
 14. Haciyeva
 15. Hajbi
 16. Hajib
 17. Haukap
 18. Heycoop
 19. Heycop
 20. Hosp
 21. Huckaba
 22. Huckabaa
 23. Huckabay
 24. Huckabee
 25. Huckabey
 26. Huckaby
 27. Huckeba
 28. Huckeby
 29. Hajiba
 30. Haziyev
 31. Haziyeva
 32. Husev
 33. Huseva
 34. Husebø
 35. Hojayeva
 36. Hajbaoui
 37. Hijab
 38. Hosoff
 39. Hakuba
 40. Hujeba