Příjmení Dušek

Chcete-li vědět více o příjmení Dušek, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Dušek je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Dušek.

Příjmení Dušek ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Dušek, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Dušek určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Dušek

Zobrazit mapu příjmení Dušek

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Dušeků na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Dušek, abychom získali přesné informace o všech Dušek, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Dušek, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Dušek. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Dušek naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Dušek na světě

 1. Česká republika Česká republika (5280)
 2. Chorvatsko Chorvatsko (142)
 3. Slovensko Slovensko (43)
 4. Rakousko Rakousko (1)
 5. Srbsko Srbsko (1)
 6. Slovinsko Slovinsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Dušek na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Dušek. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Dušek častějším příjmením a ve kterých zemích je Dušek neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Dušek mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Dušek, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Dušek prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Dušek, jak můžeme zjistit.

 1. Duchek
 2. Dusek
 3. Dushek
 4. Duszek
 5. Duczek
 6. Duchez
 7. Dukes
 8. Dusak
 9. Dusick
 10. Dusik
 11. Duszak
 12. Disek
 13. Džeko
 14. Dacek
 15. Duciak
 16. Ducik
 17. Docek
 18. Dugok
 19. Dages
 20. Dagues
 21. Daises
 22. Dakes
 23. Dawkes
 24. Deases
 25. Decies
 26. Decock
 27. Decook
 28. Degges
 29. Dekes
 30. Dekkes
 31. Dekock
 32. Dekok
 33. Deseck
 34. De seck
 35. Dickes
 36. Diges
 37. Digges
 38. Dijak
 39. Dikes
 40. Dioses