Příjmení Colvis

Chcete-li vědět více o příjmení Colvis, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colvis je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colvis.

Příjmení Colvis ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colvis, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colvis určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colvis

Zobrazit mapu příjmení Colvis

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colvisů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colvis, abychom získali přesné informace o všech Colvis, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colvis, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colvis. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colvis naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colvis na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (210)
 2. Francie Francie (40)
 3. Papua-Nová Guinea Papua-Nová Guinea (7)
 4. Kolumbie Kolumbie (2)
 5. Argentina Argentina (1)
 6. Kanada Kanada (1)
 7. Kamerun Kamerun (1)
 8. Itálie Itálie (1)
 9. Rusko Rusko (1)
 10. Singapur Singapur (1)
 11. Trinidad a Tobago Trinidad a Tobago (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colvis na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colvis. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colvis častějším příjmením a ve kterých zemích je Colvis neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colvis, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colvis.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colvis prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colvis, jak můžeme zjistit.

 1. Calvis
 2. Cholvis
 3. Calves
 4. Calvos
 5. Clovis
 6. Colovos
 7. Colpos
 8. Calvisi
 9. Calvas
 10. Colpus
 11. Calbos
 12. Calvez
 13. Claps
 14. Claves
 15. Clavius
 16. Cleves
 17. Colfax
 18. Colfox
 19. Colpoys
 20. Culps
 21. Calvac
 22. Colevich
 23. Colboc
 24. Calpas
 25. Calbiac
 26. Callebs
 27. Calovich
 28. Calviche
 29. Clapes
 30. Clapies
 31. Clapps
 32. Clavica
 33. Clavija
 34. Clavijo
 35. Clavijos
 36. Cleaves
 37. Cleeves
 38. Clobes
 39. Clopes
 40. Clubbs