Příjmení Colpus

Chcete-li vědět více o příjmení Colpus, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colpus je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colpus.

Příjmení Colpus ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colpus, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colpus určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colpus

Zobrazit mapu příjmení Colpus

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colpusů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colpus, abychom získali přesné informace o všech Colpus, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colpus, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colpus. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colpus naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colpus na světě

 1. Anglie Anglie (69)
 2. Spojené státy Spojené státy (26)
 3. Austrálie Austrálie (10)
 4. Nový Zéland Nový Zéland (8)
 5. Severní Irsko Severní Irsko (6)
 6. Francie Francie (2)
 7. Španělsko Španělsko (1)
 8. Skotsko Skotsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colpus na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colpus. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colpus častějším příjmením a ve kterých zemích je Colpus neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colpus, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colpus.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colpus prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colpus, jak můžeme zjistit.

 1. Colpos
 2. Colpoys
 3. Colvis
 4. Culps
 5. Calpas
 6. Calbos
 7. Calves
 8. Calvis
 9. Calvos
 10. Cholvis
 11. Clapes
 12. Clapps
 13. Claps
 14. Clopes
 15. Clupes
 16. Colfax
 17. Colfox
 18. Colovos
 19. Calvas
 20. Colboc
 21. Calapaj
 22. Callebs
 23. Calvez
 24. Chlopek
 25. Clapies
 26. Claves
 27. Clavius
 28. Cleves
 29. Clobes
 30. Clovis
 31. Clubbs
 32. Colbaugh
 33. Colbeck
 34. Calvac
 35. Chlepko
 36. Colbazi
 37. Calvisi
 38. Colbach
 39. Clapiz
 40. Calapuja