Příjmení Colfax

Chcete-li vědět více o příjmení Colfax, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colfax je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colfax.

Příjmení Colfax ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colfax, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colfax určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colfax

Zobrazit mapu příjmení Colfax

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colfaxů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colfax, abychom získali přesné informace o všech Colfax, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colfax, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colfax. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colfax naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colfax na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (174)
 2. Kanada Kanada (16)
 3. Guam Guam (8)
 4. Malawi Malawi (4)
 5. Austrálie Austrálie (3)
 6. Anglie Anglie (1)
 7. Kambodža Kambodža (1)
 8. Tchaj-wan Tchaj-wan (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colfax na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colfax. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colfax častějším příjmením a ve kterých zemích je Colfax neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colfax začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Colfax. To je způsobeno tím, že příjmení Colfax často podstupuje mutace.

Rozlišit, zda bylo příjmení Colfax nebo některé z příjmení podobných Colfax vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colfax jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colfax s společným kořenem.

 1. Colfox
 2. Colpos
 3. Colvis
 4. Calvac
 5. Colbazi
 6. Colbach
 7. Calvas
 8. Colboc
 9. Calpas
 10. Clefas
 11. Califas
 12. Colpus
 13. Calapaj
 14. Calbaza
 15. Calbiac
 16. Calbos
 17. Calves
 18. Calvez
 19. Calvis
 20. Calvos
 21. Cholvis
 22. Claps
 23. Colbaugh
 24. Colbeck
 25. Colovos
 26. Colpoys
 27. Culps
 28. Cleofas
 29. Calabaza
 30. Calbacho
 31. Callebs
 32. Calvacca
 33. Calvache
 34. Calvachi
 35. Calvagni
 36. Chalifoux
 37. Chlebek
 38. Chlopek
 39. Clabeaux
 40. Clapes