Příjmení Colturi

Chcete-li vědět více o příjmení Colturi, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colturi je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colturi.

Příjmení Colturi ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colturi, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colturi určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colturi

Zobrazit mapu příjmení Colturi

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colturiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colturi, abychom získali přesné informace o všech Colturi, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colturi, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colturi. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colturi naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colturi na světě

 1. Itálie Itálie (878)
 2. Spojené státy Spojené státy (67)
 3. Argentina Argentina (39)
 4. Paraguay Paraguay (10)
 5. Kanada Kanada (6)
 6. Brazílie Brazílie (5)
 7. Austrálie Austrálie (3)
 8. Německo Německo (2)
 9. Francie Francie (2)
 10. Anglie Anglie (2)
 11. Uruguay Uruguay (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colturi na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colturi. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colturi častějším příjmením a ve kterých zemích je Colturi neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colturi začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colturi, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colturi.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colturi mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colturi, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colturi prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colturi, jak můžeme zjistit.

 1. Colturri
 2. Coltri
 3. Colter
 4. Coltre
 5. Coltrin
 6. Cultri
 7. Calteri
 8. Coltero
 9. Cultori
 10. Coltro
 11. Caltari
 12. Cultura
 13. Coltart
 14. Caldari
 15. Calderi
 16. Calitri
 17. Calter
 18. Coalter
 19. Colodro
 20. Coltharp
 21. Colthurst
 22. Coltrain
 23. Coulter
 24. Cultar
 25. Culter
 26. Caltieri
 27. Caltero
 28. Cultural
 29. Colthard
 30. Coltherd
 31. Coultar
 32. Coultard
 33. Calaturo
 34. Caldara
 35. Caldare
 36. Calder
 37. Caldera
 38. Caldere
 39. Calderin
 40. Caldero