Příjmení Coltre

Chcete-li vědět více o příjmení Coltre, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coltre je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coltre.

Příjmení Coltre ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coltre, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coltre určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coltre

Zobrazit mapu příjmení Coltre

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coltreů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coltre, abychom získali přesné informace o všech Coltre, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coltre, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coltre. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coltre naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coltre na světě

 1. Brazílie Brazílie (367)
 2. Itálie Itálie (97)
 3. Spojené státy Spojené státy (47)
 4. Argentina Argentina (6)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coltre na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coltre. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coltre častějším příjmením a ve kterých zemích je Coltre neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Coltre začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Coltre. To je způsobeno tím, že příjmení Coltre často podstupuje mutace.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Coltre prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Coltre, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Coltre nebo některé z příjmení podobných Coltre vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Coltre jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Coltre s společným kořenem.

 1. Coltro
 2. Coltri
 3. Coldren
 4. Colter
 5. Coltrane
 6. Coltrin
 7. Cultri
 8. Coltero
 9. Colturi
 10. Coltart
 11. Caldare
 12. Caldere
 13. Calitri
 14. Calter
 15. Chaltry
 16. Childre
 17. Clouatre
 18. Coalter
 19. Colodro
 20. Coltharp
 21. Colthorpe
 22. Coltrain
 23. Coulter
 24. Cultar
 25. Culter
 26. Cultrera
 27. Calteri
 28. Caltero
 29. Cultori
 30. Caltari
 31. Colturri
 32. Caldrer
 33. Cultura
 34. Colthard
 35. Coltherd
 36. Coultar
 37. Coultard
 38. Caldara
 39. Caldari
 40. Calder