Příjmení Coltart

Chcete-li vědět více o příjmení Coltart, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coltart je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coltart.

Příjmení Coltart ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coltart, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coltart určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coltart

Zobrazit mapu příjmení Coltart

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coltartů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coltart, abychom získali přesné informace o všech Coltart, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coltart, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coltart. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coltart naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coltart na světě

 1. Anglie Anglie (265)
 2. Skotsko Skotsko (180)
 3. Spojené státy Spojené státy (87)
 4. Kanada Kanada (73)
 5. Nový Zéland Nový Zéland (38)
 6. Zimbabwe Zimbabwe (20)
 7. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (11)
 8. Austrálie Austrálie (6)
 9. Wales Wales (5)
 10. Brazílie Brazílie (1)
 11. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 12. Španělsko Španělsko (1)
 13. Francie Francie (1)
 14. Severní Irsko Severní Irsko (1)
 15. Tunisko Tunisko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coltart na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coltart. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coltart častějším příjmením a ve kterých zemích je Coltart neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Coltart začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

 1. Colter
 2. Coltharp
 3. Coltre
 4. Cultar
 5. Coltero
 6. Colturi
 7. Caldart
 8. Coltro
 9. Caltari
 10. Coltri
 11. Colthard
 12. Coultar
 13. Coultard
 14. Coulthart
 15. Caldara
 16. Caldare
 17. Caldari
 18. Calter
 19. Clutaro
 20. Coalter
 21. Colodro
 22. Colthurst
 23. Coltrain
 24. Coltrane
 25. Coltrin
 26. Coulter
 27. Coulthard
 28. Culter
 29. Cultri
 30. Calteri
 31. Caltero
 32. Cultori
 33. Cultraro
 34. Colturri
 35. Cultura
 36. Caldaro
 37. Coltherd
 38. Caldarar
 39. Caldaras
 40. Calder