Příjmení Coltri

Chcete-li vědět více o příjmení Coltri, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coltri je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coltri.

Příjmení Coltri ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coltri, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coltri určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coltri

Zobrazit mapu příjmení Coltri

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coltriů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coltri, abychom získali přesné informace o všech Coltri, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coltri, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coltri. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coltri naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coltri na světě

 1. Itálie Itálie (683)
 2. Brazílie Brazílie (578)
 3. Spojené státy Spojené státy (48)
 4. Francie Francie (10)
 5. Švýcarsko Švýcarsko (9)
 6. Kanada Kanada (8)
 7. Ekvádor Ekvádor (2)
 8. Anglie Anglie (1)
 9. Kazachstán Kazachstán (1)
 10. Nizozemsko Nizozemsko (1)
 11. Uruguay Uruguay (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coltri na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coltri. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coltri častějším příjmením a ve kterých zemích je Coltri neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Coltri začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Coltri, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Coltri.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Coltri prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Coltri, jak můžeme zjistit.

 1. Coltre
 2. Coltrin
 3. Cultri
 4. Colturi
 5. Coltro
 6. Calitri
 7. Colter
 8. Coltrain
 9. Calteri
 10. Coltero
 11. Cultori
 12. Caltari
 13. Colturri
 14. Coltart
 15. Caldari
 16. Calderi
 17. Caletrio
 18. Calter
 19. Chaltry
 20. Coalter
 21. Coldren
 22. Colodro
 23. Coltharp
 24. Coltrane
 25. Coulter
 26. Cultar
 27. Culter
 28. Caltieri
 29. Caltero
 30. Cultura
 31. Coldrick
 32. Colthard
 33. Coltherd
 34. Coultar
 35. Coultard
 36. Caldara
 37. Caldare
 38. Calder
 39. Caldera
 40. Caldere