Příjmení Coltey

Chcete-li vědět více o příjmení Coltey, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coltey je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coltey.

Příjmení Coltey ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coltey, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coltey určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coltey

Zobrazit mapu příjmení Coltey

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colteyů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coltey, abychom získali přesné informace o všech Coltey, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coltey, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coltey. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coltey naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coltey na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (194)
 2. Francie Francie (36)
 3. Mexiko Mexiko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coltey na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coltey. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coltey častějším příjmením a ve kterých zemích je Coltey neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Coltey prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Coltey, jak můžeme zjistit.

 1. Colte
 2. Caltea
 3. Ciltea
 4. Cioltea
 5. Coldea
 6. Colet
 7. Colete
 8. Collet
 9. Colt
 10. Colta
 11. Calte
 12. Ciolte
 13. Calet
 14. Callet
 15. Calta
 16. Caluet
 17. Cholet
 18. Chollet
 19. Clady
 20. Clet
 21. Clety
 22. Clite
 23. Cloet
 24. Cloete
 25. Clued
 26. Cluet
 27. Clute
 28. Colado
 29. Colat
 30. Colato
 31. Colatto
 32. Colaud
 33. Cold
 34. Coldewey
 35. Coleta
 36. Coleti
 37. Coleto
 38. Coletta
 39. Colette
 40. Coletti