Příjmení Coldewey

Chcete-li vědět více o příjmení Coldewey, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coldewey je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coldewey.

Příjmení Coldewey ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coldewey, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coldewey určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coldewey

Zobrazit mapu příjmení Coldewey

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coldeweyů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coldewey, abychom získali přesné informace o všech Coldewey, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coldewey, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coldewey. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coldewey naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coldewey na světě

 1. Německo Německo (600)
 2. Spojené státy Spojené státy (242)
 3. Švýcarsko Švýcarsko (5)
 4. Norsko Norsko (2)
 5. Kanada Kanada (1)
 6. Nizozemsko Nizozemsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coldewey na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coldewey. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coldewey častějším příjmením a ve kterých zemích je Coldewey neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Coldewey. To je způsobeno tím, že příjmení Coldewey často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Coldewey, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Coldewey.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Coldewey prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Coldewey, jak můžeme zjistit.

 1. Coldea
 2. Colete
 3. Coltey
 4. Collete
 5. Caldie
 6. Clety
 7. Clewett
 8. Cloete
 9. Cold
 10. Colet
 11. Coleta
 12. Coleti
 13. Coleto
 14. Coletta
 15. Colette
 16. Coletti
 17. Coletto
 18. Colledo
 19. Collet
 20. Colleti
 21. Collett
 22. Colletta
 23. Collette
 24. Colletti
 25. Colletto
 26. Collote
 27. Colte
 28. Caldea
 29. Calde
 30. Clede
 31. Coledi
 32. Caldow
 33. Cald
 34. Calda
 35. Caldo
 36. Caldu
 37. Caldua
 38. Calet
 39. Callet
 40. Calleta