Příjmení Coledi

Chcete-li vědět více o příjmení Coledi, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coledi je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coledi.

Příjmení Coledi ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coledi, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coledi určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coledi

Zobrazit mapu příjmení Coledi

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colediů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coledi, abychom získali přesné informace o všech Coledi, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coledi, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coledi. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coledi naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coledi na světě

 1. Itálie Itálie (10)
 2. Francie Francie (2)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coledi na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coledi. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coledi častějším příjmením a ve kterých zemích je Coledi neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Coledi, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Coledi.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Coledi mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Coledi, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Coledi prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Coledi, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Coledi nebo některé z příjmení podobných Coledi vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Coledi jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Coledi s společným kořenem.

 1. Coleti
 2. Cleda
 3. Colado
 4. Cold
 5. Colet
 6. Coleta
 7. Colete
 8. Coleto
 9. Coletti
 10. Colida
 11. Colledo
 12. Colleti
 13. Caldi
 14. Clede
 15. Calad
 16. Calado
 17. Cald
 18. Calda
 19. Caldie
 20. Caldo
 21. Caldu
 22. Calet
 23. Celada
 24. Celda
 25. Celeta
 26. Cholet
 27. Ciletti
 28. Cilladi
 29. Cladio
 30. Clady
 31. Clet
 32. Cleta
 33. Cleto
 34. Clety
 35. Clode
 36. Clodio
 37. Clodt
 38. Cloedt
 39. Cloyed
 40. Clud