Příjmení Cold

Chcete-li vědět více o příjmení Cold, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cold je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cold.

Příjmení Cold ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cold, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cold určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cold

Zobrazit mapu příjmení Cold

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coldů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cold, abychom získali přesné informace o všech Cold, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cold, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cold. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cold naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cold na světě

 1. Írán Írán (81)
 2. Dánsko Dánsko (56)
 3. Německo Německo (15)
 4. Libérie Libérie (10)
 5. Pákistán Pákistán (8)
 6. Brazílie Brazílie (4)
 7. Norsko Norsko (2)
 8. Kanada Kanada (1)
 9. Libanon Libanon (1)
 10. Filipíny Filipíny (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cold na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cold. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cold častějším příjmením a ve kterých zemích je Cold neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Cold začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Cold. To je způsobeno tím, že příjmení Cold často podstupuje mutace.

 1. Cald
 2. Colt
 3. Calad
 4. Calda
 5. Caldo
 6. Caldu
 7. Celda
 8. Child
 9. Cloud
 10. Cloyd
 11. Clud
 12. Colado
 13. Colat
 14. Colaud
 15. Coldea
 16. Colet
 17. Colida
 18. Colot
 19. Colta
 20. Colte
 21. Coult
 22. Culda
 23. Cult
 24. Calde
 25. Caldi
 26. Clood
 27. Clod
 28. Calt
 29. Coledi
 30. Cholod
 31. Clad
 32. Calado
 33. Caldie
 34. Caldua
 35. Calet
 36. Calot
 37. Calta
 38. Celada
 39. Chalud
 40. Childe