Příjmení Colta

Chcete-li vědět více o příjmení Colta, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colta je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colta.

Příjmení Colta ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colta, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colta určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colta

Zobrazit mapu příjmení Colta

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coltaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colta, abychom získali přesné informace o všech Colta, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colta, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colta. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colta naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colta na světě

 1. Moldavsko Moldavsko (1630)
 2. Rumunsko Rumunsko (1124)
 3. Ekvádor Ekvádor (257)
 4. Filipíny Filipíny (58)
 5. Španělsko Španělsko (38)
 6. Řecko Řecko (37)
 7. Portugalsko Portugalsko (28)
 8. Izrael Izrael (20)
 9. Spojené státy Spojené státy (13)
 10. Itálie Itálie (8)
 11. Belgie Belgie (8)
 12. Rusko Rusko (5)
 13. Argentina Argentina (5)
 14. Brazílie Brazílie (4)
 15. Chile Chile (4)
 16. Německo Německo (4)
 17. Francie Francie (3)
 18. Kanada Kanada (2)
 19. Polsko Polsko (2)
 20. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 21. Čína Čína (1)
 22. Kolumbie Kolumbie (1)
 23. Skotsko Skotsko (1)
 24. Irsko Irsko (1)
 25. Švédsko Švédsko (1)
 26. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colta na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colta. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colta častějším příjmením a ve kterých zemích je Colta neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Colta začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Colta. To je způsobeno tím, že příjmení Colta často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colta mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colta, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colta prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colta, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Colta nebo některé z příjmení podobných Colta vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colta jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colta s společným kořenem.

 1. Calta
 2. Coleta
 3. Colt
 4. Colte
 5. Celta
 6. Colita
 7. Calata
 8. Calda
 9. Calota
 10. Caltea
 11. Celata
 12. Celda
 13. Celeta
 14. Ciltea
 15. Cioltea
 16. Cleta
 17. Clota
 18. Colat
 19. Colato
 20. Cold
 21. Coldea
 22. Colet
 23. Colete
 24. Coleti
 25. Coleto
 26. Coletta
 27. Colida
 28. Colot
 29. Coltey
 30. Coult
 31. Culda
 32. Culeta
 33. Cult
 34. Culita
 35. Culota
 36. Cholota
 37. Calt
 38. Calita
 39. Calte
 40. Chalta