Příjmení Colatruglio

Chcete-li vědět více o příjmení Colatruglio, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colatruglio je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colatruglio.

Příjmení Colatruglio ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colatruglio, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colatruglio určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colatruglio

Zobrazit mapu příjmení Colatruglio

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colatruglioů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colatruglio, abychom získali přesné informace o všech Colatruglio, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colatruglio, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colatruglio. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colatruglio naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colatruglio na světě

 1. Itálie Itálie (200)
 2. Spojené státy Spojené státy (189)
 3. Argentina Argentina (93)
 4. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (66)
 5. Kanada Kanada (55)
 6. Brazílie Brazílie (32)
 7. Švýcarsko Švýcarsko (27)
 8. Venezuela Venezuela (19)
 9. Austrálie Austrálie (2)
 10. Bělorusko Bělorusko (1)
 11. Anglie Anglie (1)
 12. Panama Panama (1)
 13. Slovinsko Slovinsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colatruglio na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colatruglio. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colatruglio častějším příjmením a ve kterých zemích je Colatruglio neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Colatruglio. To je způsobeno tím, že příjmení Colatruglio často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Colatruglio, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Colatruglio.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colatruglio mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colatruglio, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Colatruglio prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Colatruglio, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Colatruglio nebo některé z příjmení podobných Colatruglio vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colatruglio jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colatruglio s společným kořenem.

 1. Colatrella
 2. Caletrio
 3. Coltrain
 4. Coltrin
 5. Calatroni
 6. Colturi
 7. Caldarulo
 8. Coltro
 9. Colturri
 10. Coltri
 11. Calaturo
 12. Calatrava
 13. Caldarelli
 14. Calderonio
 15. Calitri
 16. Colodrero
 17. Colodro
 18. Colthurst
 19. Coltrane
 20. Coltre
 21. Cultri
 22. Coltero
 23. Coladarci
 24. Cultraro
 25. Calderoli
 26. Caldaralo
 27. Caldararo
 28. Caldarella
 29. Caldareri
 30. Caldari
 31. Caldarola
 32. Caldarusa
 33. Calderani
 34. Calderari
 35. Calderaro
 36. Calderasi
 37. Calderazzo
 38. Calderero
 39. Calderi
 40. Calderilla