Příjmení Colanzi

Chcete-li vědět více o příjmení Colanzi, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Colanzi je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Colanzi.

Příjmení Colanzi ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Colanzi, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Colanzi určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Colanzi

Zobrazit mapu příjmení Colanzi

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Colanziů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Colanzi, abychom získali přesné informace o všech Colanzi, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Colanzi, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Colanzi. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Colanzi naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Colanzi na světě

 1. Itálie Itálie (293)
 2. Brazílie Brazílie (106)
 3. Spojené státy Spojené státy (51)
 4. Austrálie Austrálie (15)
 5. Francie Francie (8)
 6. Argentina Argentina (5)
 7. Kanada Kanada (4)
 8. Bolívie Bolívie (1)
 9. Španělsko Španělsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Colanzi na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Colanzi. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Colanzi častějším příjmením a ve kterých zemích je Colanzi neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Colanzi mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Colanzi, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Colanzi nebo některé z příjmení podobných Colanzi vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Colanzi jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Colanzi s společným kořenem.

 1. Colange
 2. Colance
 3. Calangi
 4. Calanzo
 5. Celanji
 6. Calanchi
 7. Calanis
 8. Calenzo
 9. Celenza
 10. Clance
 11. Clancy
 12. Clang
 13. Clans
 14. Clinci
 15. Colinas
 16. Colines
 17. Coling
 18. Colins
 19. Collange
 20. Colonga
 21. Colons
 22. Colunga
 23. Colungo
 24. Colyns
 25. Calanca
 26. Colinco
 27. Colinso
 28. Collanqui
 29. Colongo
 30. Colonos
 31. Calanas
 32. Colangeli
 33. Calango
 34. Colnaghi
 35. Clank
 36. Calancea
 37. Calancha
 38. Calanche
 39. Calanzaro
 40. Calence