Příjmení Cojer

Chcete-li vědět více o příjmení Cojer, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cojer je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cojer.

Příjmení Cojer ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cojer, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cojer určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cojer

Zobrazit mapu příjmení Cojer

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cojerů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cojer, abychom získali přesné informace o všech Cojer, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cojer, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cojer. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cojer naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cojer na světě

 1. Trinidad a Tobago Trinidad a Tobago (7)
 2. Spojené státy Spojené státy (2)
 3. Argentina Argentina (1)
 4. Kanada Kanada (1)
 5. Kolumbie Kolumbie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cojer na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cojer. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cojer častějším příjmením a ve kterých zemích je Cojer neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Cojer. To je způsobeno tím, že příjmení Cojer často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Cojer, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Cojer.

Rozlišit, zda bylo příjmení Cojer nebo některé z příjmení podobných Cojer vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Cojer jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Cojer s společným kořenem.

 1. Cocer
 2. Coger
 3. Cojar
 4. Coker
 5. Coser
 6. Cozer
 7. Cager
 8. Cajera
 9. Cajero
 10. Cazer
 11. Cejar
 12. Cijero
 13. Coaker
 14. Cocar
 15. Cocera
 16. Cocero
 17. Cocher
 18. Cocker
 19. Cocor
 20. Cogar
 21. Cogger
 22. Cooker
 23. Cosar
 24. Cosier
 25. Cosker
 26. Cosor
 27. Cosser
 28. Couger
 29. Couser
 30. Cowger
 31. Cowser
 32. Cozar
 33. Cozier
 34. Cuser
 35. Cajar
 36. Chojur
 37. Cecer
 38. Coajera
 39. Coseru
 40. Cicer