Příjmení Cogar

Chcete-li vědět více o příjmení Cogar, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cogar je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cogar.

Příjmení Cogar ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cogar, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cogar určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cogar

Zobrazit mapu příjmení Cogar

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cogarů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cogar, abychom získali přesné informace o všech Cogar, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cogar, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cogar. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cogar naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cogar na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (3004)
 2. Indie Indie (74)
 3. Austrálie Austrálie (65)
 4. Kanada Kanada (60)
 5. Anglie Anglie (25)
 6. Guam Guam (8)
 7. Filipíny Filipíny (3)
 8. Argentina Argentina (1)
 9. Německo Německo (1)
 10. Španělsko Španělsko (1)
 11. Wales Wales (1)
 12. Řecko Řecko (1)
 13. Indonésie Indonésie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cogar na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cogar. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cogar častějším příjmením a ve kterých zemích je Cogar neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Cogar začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Cogar. To je způsobeno tím, že příjmení Cogar často podstupuje mutace.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Cogar prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Cogar, jak můžeme zjistit.

 1. Cocar
 2. Coger
 3. Cojar
 4. Cosar
 5. Cozar
 6. Cagar
 7. Cigar
 8. Cager
 9. Casar
 10. Cazar
 11. Cejar
 12. Cesar
 13. Cezar
 14. Cigara
 15. Cisar
 16. Cocer
 17. Cocor
 18. Cogger
 19. Coker
 20. Cosor
 21. Cossar
 22. Couger
 23. Cousar
 24. Cowger
 25. Cajar
 26. Cojer
 27. Cakar
 28. Coşar
 29. Coser
 30. Cozer
 31. Cukar
 32. Cosaro
 33. Caesar
 34. Cakir
 35. Casari
 36. Cassar
 37. Cazer
 38. Ceasar
 39. Cegarra
 40. Cegri