Příjmení Cogger

Chcete-li vědět více o příjmení Cogger, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cogger je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cogger.

Příjmení Cogger ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cogger, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cogger určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cogger

Zobrazit mapu příjmení Cogger

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coggerů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cogger, abychom získali přesné informace o všech Cogger, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cogger, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cogger. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cogger naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cogger na světě

 1. Anglie Anglie (748)
 2. Spojené státy Spojené státy (455)
 3. Austrálie Austrálie (282)
 4. Kanada Kanada (161)
 5. Nový Zéland Nový Zéland (38)
 6. Wales Wales (24)
 7. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (21)
 8. Severní Irsko Severní Irsko (15)
 9. Skotsko Skotsko (4)
 10. Svatý Kryštof a Nevis Svatý Kryštof a Nevis (4)
 11. Francie Francie (2)
 12. Irsko Irsko (1)
 13. Indie Indie (1)
 14. Japonsko Japonsko (1)
 15. Norsko Norsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cogger na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cogger. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cogger častějším příjmením a ve kterých zemích je Cogger neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Cogger začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Cogger mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Cogger, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Cogger prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Cogger, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Cogger nebo některé z příjmení podobných Cogger vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Cogger jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Cogger s společným kořenem.

 1. Coger
 2. Couger
 3. Cowger
 4. Cager
 5. Chiger
 6. Coaker
 7. Cocer
 8. Cocher
 9. Cocker
 10. Cogar
 11. Coker
 12. Cooker
 13. Cosier
 14. Cosker
 15. Cosser
 16. Couser
 17. Cowser
 18. Cozier
 19. Cojer
 20. Chager
 21. Coser
 22. Cozer
 23. Caiger
 24. Caiser
 25. Casher
 26. Casier
 27. Causer
 28. Cayser
 29. Cazer
 30. Cazier
 31. Ceaser
 32. Chaker
 33. Cheser
 34. Chiguer
 35. Chiker
 36. Chizer
 37. Chokier
 38. Cigero
 39. Cigheri
 40. Cocar