Příjmení Coger

Chcete-li vědět více o příjmení Coger, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coger je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coger.

Příjmení Coger ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coger, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coger určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coger

Zobrazit mapu příjmení Coger

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cogerů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coger, abychom získali přesné informace o všech Coger, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coger, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coger. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coger naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coger na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (1390)
 2. Francie Francie (75)
 3. Německo Německo (15)
 4. Švédsko Švédsko (6)
 5. Kanada Kanada (2)
 6. Brazílie Brazílie (1)
 7. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 8. Česká republika Česká republika (1)
 9. Anglie Anglie (1)
 10. Indie Indie (1)
 11. Itálie Itálie (1)
 12. Japonsko Japonsko (1)
 13. Namibie Namibie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coger na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coger. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coger častějším příjmením a ve kterých zemích je Coger neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Coger. To je způsobeno tím, že příjmení Coger často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Coger, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Coger.

Rozlišit, zda bylo příjmení Coger nebo některé z příjmení podobných Coger vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Coger jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Coger s společným kořenem.

 1. Cager
 2. Cocer
 3. Cogar
 4. Cogger
 5. Coker
 6. Couger
 7. Cowger
 8. Cojer
 9. Coser
 10. Cozer
 11. Cazer
 12. Chiger
 13. Cigero
 14. Coaker
 15. Cocar
 16. Cocera
 17. Cocero
 18. Cocher
 19. Cocker
 20. Cocor
 21. Cojar
 22. Cooker
 23. Cosar
 24. Cosier
 25. Cosker
 26. Cosor
 27. Cosser
 28. Couser
 29. Cowser
 30. Cozar
 31. Cozier
 32. Cuser
 33. Cagar
 34. Chager
 35. Cecer
 36. Cagero
 37. Coseru
 38. Cicer
 39. Cigar
 40. Caiger