Příjmení Cohens

Chcete-li vědět více o příjmení Cohens, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cohens je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cohens.

Příjmení Cohens ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cohens, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cohens určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cohens

Zobrazit mapu příjmení Cohens

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cohensů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cohens, abychom získali přesné informace o všech Cohens, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cohens, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cohens. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cohens naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cohens na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (592)
 2. Kolumbie Kolumbie (19)
 3. Chile Chile (5)
 4. Argentina Argentina (2)
 5. Austrálie Austrálie (2)
 6. Francie Francie (2)
 7. Uganda Uganda (2)
 8. Brazílie Brazílie (1)
 9. Kanada Kanada (1)
 10. Izrael Izrael (1)
 11. Uzbekistán Uzbekistán (1)
 12. Venezuela Venezuela (1)
 13. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cohens na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cohens. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cohens častějším příjmením a ve kterých zemích je Cohens neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Cohens začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Cohens mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Cohens, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Cohens nebo některé z příjmení podobných Cohens vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Cohens jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Cohens s společným kořenem.

 1. Coens
 2. Cowens
 3. Chens
 4. Cohenes
 5. Chans
 6. Cheng
 7. Chheng
 8. Chons
 9. Coins
 10. Comes
 11. Cones
 12. Coneys
 13. Cons
 14. Coons
 15. Cowans
 16. Cowins
 17. Cuens
 18. Chensu
 19. Chems
 20. Cains
 21. Cames
 22. Cans
 23. Ceng
 24. Cenis
 25. Censi
 26. Chanes
 27. Chang
 28. Chansa
 29. Cheang
 30. Chemsi
 31. Chenac
 32. Cheong
 33. Cheung
 34. Chheang
 35. Chieng
 36. Chinas
 37. Chines
 38. Ching
 39. Chng
 40. Chong