Příjmení Comez

Chcete-li vědět více o příjmení Comez, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Comez je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Comez.

Příjmení Comez ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Comez, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Comez určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Comez

Zobrazit mapu příjmení Comez

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Comezů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Comez, abychom získali přesné informace o všech Comez, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Comez, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Comez. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Comez naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Comez na světě

 1. Španělsko Španělsko (72)
 2. Filipíny Filipíny (30)
 3. Spojené státy Spojené státy (28)
 4. Mexiko Mexiko (7)
 5. Francie Francie (5)
 6. Indie Indie (4)
 7. Itálie Itálie (4)
 8. Anglie Anglie (3)
 9. Rusko Rusko (3)
 10. Argentina Argentina (2)
 11. Bělorusko Bělorusko (2)
 12. Guatemala Guatemala (2)
 13. Brazílie Brazílie (1)
 14. Kolumbie Kolumbie (1)
 15. Kuba Kuba (1)
 16. Německo Německo (1)
 17. Dominikánská republika Dominikánská republika (1)
 18. Kazachstán Kazachstán (1)
 19. Peru Peru (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Comez na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Comez. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Comez častějším příjmením a ve kterých zemích je Comez neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Comez. To je způsobeno tím, že příjmení Comez často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Comez, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Comez.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Comez mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Comez, která mají odlišný původ a význam..

 1. Comes
 2. Cumez
 3. Cames
 4. Camuz
 5. Canez
 6. Comas
 7. Comis
 8. Comiza
 9. Comos
 10. Coms
 11. Comsa
 12. Cones
 13. Conz
 14. Coomes
 15. Coumes
 16. Cimaz
 17. Cumes
 18. Conoz
 19. Camiz
 20. Chomej
 21. Cymek
 22. Cimek
 23. Comci
 24. Camac
 25. Camaj
 26. Camak
 27. Camas
 28. Camaza
 29. Camejo
 30. Camic
 31. Camis
 32. Camoes
 33. Camos
 34. Camus
 35. Camuzi
 36. Camys
 37. Canoz
 38. Cenoz
 39. Chames
 40. Chimes