Příjmení Coens

Chcete-li vědět více o příjmení Coens, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coens je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coens.

Příjmení Coens ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coens, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coens určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coens

Zobrazit mapu příjmení Coens

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coensů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coens, abychom získali přesné informace o všech Coens, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coens, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coens. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coens naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coens na světě

 1. Belgie Belgie (462)
 2. Nizozemsko Nizozemsko (112)
 3. Spojené státy Spojené státy (84)
 4. Kanada Kanada (39)
 5. Francie Francie (29)
 6. Indonésie Indonésie (6)
 7. Kolumbie Kolumbie (3)
 8. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (2)
 9. Česká republika Česká republika (2)
 10. Jižní Korea Jižní Korea (2)
 11. Austrálie Austrálie (1)
 12. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 13. Německo Německo (1)
 14. Španělsko Španělsko (1)
 15. Anglie Anglie (1)
 16. Wales Wales (1)
 17. Omán Omán (1)
 18. Panama Panama (1)
 19. Thajsko Thajsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coens na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coens. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coens častějším příjmením a ve kterých zemích je Coens neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Coens začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Coens prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Coens, jak můžeme zjistit.

 1. Cohens
 2. Coins
 3. Cons
 4. Coons
 5. Cowens
 6. Cuens
 7. Chens
 8. Cains
 9. Cans
 10. Ceng
 11. Cenis
 12. Censi
 13. Chans
 14. Cheng
 15. Chons
 16. Coines
 17. Coing
 18. Comas
 19. Comes
 20. Comis
 21. Comos
 22. Coms
 23. Conc
 24. Cones
 25. Coneys
 26. Cong
 27. Conk
 28. Conse
 29. Conus
 30. Conz
 31. Coones
 32. Coonse
 33. Cowans
 34. Cowins
 35. Cuns
 36. Connus
 37. Chensu
 38. Chems
 39. Coanus
 40. Coinsa