Příjmení Cohenes

Chcete-li vědět více o příjmení Cohenes, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Cohenes je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Cohenes.

Příjmení Cohenes ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Cohenes, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Cohenes určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Cohenes

Zobrazit mapu příjmení Cohenes

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Cohenesů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Cohenes, abychom získali přesné informace o všech Cohenes, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Cohenes, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Cohenes. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Cohenes naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Cohenes na světě

 1. Argentina Argentina (49)
 2. Brazílie Brazílie (16)
 3. Paraguay Paraguay (2)
 4. Spojené státy Spojené státy (2)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Cohenes na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Cohenes. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Cohenes častějším příjmením a ve kterých zemích je Cohenes neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Cohenes, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Cohenes.

 1. Cohens
 2. Chanes
 3. Chines
 4. Coens
 5. Coines
 6. Cones
 7. Coones
 8. Cowens
 9. Chens
 10. Chemes
 11. Caines
 12. Caunes
 13. Caynes
 14. Cenis
 15. Chames
 16. Chans
 17. Chenac
 18. Cheng
 19. Chheng
 20. Chimes
 21. Chinas
 22. Chons
 23. Coins
 24. Comes
 25. Conesa
 26. Conese
 27. Coneys
 28. Conness
 29. Cons
 30. Conus
 31. Coomes
 32. Coons
 33. Coumes
 34. Cowans
 35. Cowins
 36. Cuens
 37. Cuines
 38. Ceyanes
 39. Chinos
 40. Cheems