Příjmení Coduto

Chcete-li vědět více o příjmení Coduto, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coduto je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coduto.

Příjmení Coduto ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coduto, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coduto určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coduto

Zobrazit mapu příjmení Coduto

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codutoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coduto, abychom získali přesné informace o všech Coduto, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coduto, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coduto. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coduto naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coduto na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (134)
 2. Itálie Itálie (27)
 3. Dominikánská republika Dominikánská republika (23)
 4. Argentina Argentina (10)
 5. Švýcarsko Švýcarsko (1)
 6. Anglie Anglie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coduto na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coduto. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coduto častějším příjmením a ve kterých zemích je Coduto neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Coduto začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Coduto. To je způsobeno tím, že příjmení Coduto často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Coduto mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Coduto, která mají odlišný původ a význam..

 1. Coduti
 2. Codato
 3. Codet
 4. Codita
 5. Cotut
 6. Cotuti
 7. Cadet
 8. Cadete
 9. Cadot
 10. Catoto
 11. Cotado
 12. Cotet
 13. Cotutiu
 14. Coutado
 15. Coudet
 16. Catuti
 17. Cateto
 18. Cadette
 19. Cadotte
 20. Catot
 21. Catota
 22. Caudet
 23. Caudete
 24. Cetoute
 25. Chatot
 26. Cidad
 27. Citati
 28. Ciutad
 29. Ciutat
 30. Cottet
 31. Coudette
 32. Chtiti
 33. Chadet
 34. Cidade
 35. Couttet
 36. Catete
 37. Cadiot
 38. Coutaud
 39. Cayaditto
 40. Chadad