Příjmení Codet

Chcete-li vědět více o příjmení Codet, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codet je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codet.

Příjmení Codet ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codet, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codet určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codet

Zobrazit mapu příjmení Codet

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codetů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codet, abychom získali přesné informace o všech Codet, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codet, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codet. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codet naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codet na světě

 1. Francie Francie (547)
 2. Indonésie Indonésie (79)
 3. Spojené státy Spojené státy (10)
 4. Španělsko Španělsko (5)
 5. Anglie Anglie (4)
 6. Rakousko Rakousko (3)
 7. Švýcarsko Švýcarsko (2)
 8. Kanada Kanada (1)
 9. Pobřeží slonoviny Pobřeží slonoviny (1)
 10. Německo Německo (1)
 11. Monako Monako (1)
 12. Rumunsko Rumunsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codet na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codet. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codet častějším příjmením a ve kterých zemích je Codet neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Codet začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Codet. To je způsobeno tím, že příjmení Codet často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Codet, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Codet.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Codet mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Codet, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Codet nebo některé z příjmení podobných Codet vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Codet jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Codet s společným kořenem.

 1. Cadet
 2. Cotet
 3. Coudet
 4. Cadete
 5. Cadot
 6. Caudet
 7. Codita
 8. Coduti
 9. Coduto
 10. Cottet
 11. Cotut
 12. Codato
 13. Chadet
 14. Cadette
 15. Catot
 16. Caudete
 17. Chaudet
 18. Chided
 19. Cidad
 20. Coudette
 21. Chaidet
 22. Couttet
 23. Catete
 24. Cadiot
 25. Cotuti
 26. Cateto
 27. Cadotte
 28. Catota
 29. Catoto
 30. Chadad
 31. Chadid
 32. Chatit
 33. Chatot
 34. Chedid
 35. Citati
 36. Ciudad
 37. Ciutat
 38. Cotado
 39. Cotutiu
 40. Catuti