Příjmení Coduti

Chcete-li vědět více o příjmení Coduti, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coduti je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coduti.

Příjmení Coduti ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coduti, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coduti určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coduti

Zobrazit mapu příjmení Coduti

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codutiů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coduti, abychom získali přesné informace o všech Coduti, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coduti, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coduti. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coduti naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coduti na světě

 1. Itálie Itálie (639)
 2. Spojené státy Spojené státy (132)
 3. Belgie Belgie (81)
 4. Švýcarsko Švýcarsko (61)
 5. Argentina Argentina (54)
 6. Francie Francie (26)
 7. Německo Německo (5)
 8. Čína Čína (1)
 9. Anglie Anglie (1)
 10. Nizozemsko Nizozemsko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coduti na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coduti. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coduti častějším příjmením a ve kterých zemích je Coduti neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Coduti mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Coduti, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Coduti prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Coduti, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Coduti nebo některé z příjmení podobných Coduti vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Coduti jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Coduti s společným kořenem.

 1. Coduto
 2. Cotuti
 3. Codet
 4. Codita
 5. Cotut
 6. Cotutiu
 7. Catuti
 8. Codato
 9. Cadet
 10. Cadete
 11. Cadot
 12. Citati
 13. Cotet
 14. Coudet
 15. Chtiti
 16. Cadette
 17. Cadotte
 18. Catot
 19. Catota
 20. Catoto
 21. Caudet
 22. Caudete
 23. Cetoute
 24. Chatit
 25. Chedadi
 26. Cidad
 27. Ciutad
 28. Ciutat
 29. Cotado
 30. Cottet
 31. Coudette
 32. Coutado
 33. Chetiti
 34. Catitti
 35. Chadet
 36. Cidade
 37. Couttet
 38. Catete
 39. Cadiot
 40. Chiodetti