Příjmení Codita

Chcete-li vědět více o příjmení Codita, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codita je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codita.

Příjmení Codita ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codita, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codita určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codita

Zobrazit mapu příjmení Codita

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coditaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codita, abychom získali přesné informace o všech Codita, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codita, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codita. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codita naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codita na světě

 1. Rumunsko Rumunsko (699)
 2. Moldavsko Moldavsko (292)
 3. Španělsko Španělsko (28)
 4. Indonésie Indonésie (6)
 5. Spojené státy Spojené státy (6)
 6. Anglie Anglie (5)
 7. Kanada Kanada (4)
 8. Německo Německo (3)
 9. Itálie Itálie (3)
 10. Švédsko Švédsko (2)
 11. Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (1)
 12. Belgie Belgie (1)
 13. Řecko Řecko (1)
 14. Filipíny Filipíny (1)
 15. Rusko Rusko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codita na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codita. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codita častějším příjmením a ve kterých zemích je Codita neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Codita. To je způsobeno tím, že příjmení Codita často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Codita, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Codita.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Codita mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Codita, která mají odlišný původ a význam..

 1. Codet
 2. Coduti
 3. Coduto
 4. Codato
 5. Cadet
 6. Cadete
 7. Cadot
 8. Catota
 9. Chtitah
 10. Cotet
 11. Cotut
 12. Coudet
 13. Chtiti
 14. Cadiot
 15. Cotuti
 16. Cadette
 17. Cadotte
 18. Catot
 19. Catoto
 20. Caudet
 21. Caudete
 22. Chadid
 23. Chatit
 24. Chedid
 25. Cidad
 26. Citati
 27. Ciutad
 28. Ciutat
 29. Cotado
 30. Cottet
 31. Cotutiu
 32. Coudette
 33. Coutado
 34. Cuttitta
 35. Catuti
 36. Chetiti
 37. Chitate
 38. Chiteta
 39. Catitti
 40. Chadet