Příjmení Codourey

Chcete-li vědět více o příjmení Codourey, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codourey je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codourey.

Příjmení Codourey ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codourey, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codourey určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codourey

Zobrazit mapu příjmení Codourey

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codoureyů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codourey, abychom získali přesné informace o všech Codourey, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codourey, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codourey. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codourey naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codourey na světě

 1. Švýcarsko Švýcarsko (170)
 2. Francie Francie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codourey na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codourey. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codourey častějším příjmením a ve kterých zemích je Codourey neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Codourey, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Codourey.

 1. Cadore
 2. Codere
 3. Coderre
 4. Codrea
 5. Cotore
 6. Couture
 7. Cowdrey
 8. Cotorei
 9. Codori
 10. Cadiere
 11. Cador
 12. Cadre
 13. Cadroy
 14. Catoire
 15. Cedor
 16. Cedre
 17. Chawdrey
 18. Chodor
 19. Choudhury
 20. Choudry
 21. Chowdhury
 22. Cidor
 23. Cidre
 24. Coder
 25. Codera
 26. Codero
 27. Codru
 28. Cooter
 29. Cotoara
 30. Cotor
 31. Cotorro
 32. Couder
 33. Coudere
 34. Coudray
 35. Coudre
 36. Coutere
 37. Coutre
 38. Coutry
 39. Cowdery
 40. Cudur