Příjmení Codere

Chcete-li vědět více o příjmení Codere, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codere je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codere.

Příjmení Codere ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codere, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codere určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codere

Zobrazit mapu příjmení Codere

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codereů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codere, abychom získali přesné informace o všech Codere, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codere, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codere. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codere naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codere na světě

 1. Kanada Kanada (238)
 2. Spojené státy Spojené státy (201)
 3. Lotyšsko Lotyšsko (3)
 4. Španělsko Španělsko (2)
 5. Francie Francie (2)
 6. Kolumbie Kolumbie (1)
 7. Skotsko Skotsko (1)
 8. Mexiko Mexiko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codere na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codere. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codere častějším příjmením a ve kterých zemích je Codere neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Codere. To je způsobeno tím, že příjmení Codere často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Codere, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Codere.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Codere mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Codere, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Codere prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Codere, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Codere nebo některé z příjmení podobných Codere vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Codere jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Codere s společným kořenem.

 1. Coder
 2. Codera
 3. Codero
 4. Coderre
 5. Coudere
 6. Cader
 7. Cadero
 8. Cadiere
 9. Cadore
 10. Cadre
 11. Ceder
 12. Cedre
 13. Cidre
 14. Codrea
 15. Codru
 16. Cotera
 17. Cotero
 18. Cotore
 19. Couder
 20. Coudre
 21. Coutere
 22. Coutre
 23. Cowder
 24. Cowdery
 25. Cuder
 26. Cudero
 27. Coter
 28. Codaro
 29. Chodera
 30. Cadare
 31. Coudiere
 32. Codro
 33. Cotre
 34. Codori
 35. Cadar
 36. Cadier
 37. Cadira
 38. Cador
 39. Cater
 40. Catero