Příjmení Coder

Chcete-li vědět více o příjmení Coder, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coder je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coder.

Příjmení Coder ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coder, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coder určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coder

Zobrazit mapu příjmení Coder

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coderů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coder, abychom získali přesné informace o všech Coder, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coder, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coder. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coder naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coder na světě

 1. Francie Francie (178)
 2. Španělsko Španělsko (66)
 3. Kanada Kanada (29)
 4. Izrael Izrael (24)
 5. Indie Indie (14)
 6. Polsko Polsko (11)
 7. Německo Německo (7)
 8. Brazílie Brazílie (4)
 9. Švédsko Švédsko (3)
 10. Ekvádor Ekvádor (1)
 11. Mauricius Mauricius (1)
 12. Norsko Norsko (1)
 13. Filipíny Filipíny (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coder na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coder. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coder častějším příjmením a ve kterých zemích je Coder neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Coder začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Coder mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Coder, která mají odlišný původ a význam..

 1. Cader
 2. Ceder
 3. Codera
 4. Codere
 5. Codero
 6. Couder
 7. Cowder
 8. Cuder
 9. Coter
 10. Cadar
 11. Cadero
 12. Cadier
 13. Cador
 14. Cater
 15. Cedar
 16. Cedor
 17. Chader
 18. Cheder
 19. Chodor
 20. Cidor
 21. Coderre
 22. Codrea
 23. Codru
 24. Cooter
 25. Cotera
 26. Cotero
 27. Cother
 28. Cotor
 29. Cotter
 30. Coudere
 31. Cowdery
 32. Cudero
 33. Cudur
 34. Cuter
 35. Chouder
 36. Chodar
 37. Codaro
 38. Chter
 39. Chodur
 40. Chodera