Příjmení Codero

Chcete-li vědět více o příjmení Codero, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codero je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codero.

Příjmení Codero ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codero, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codero určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codero

Zobrazit mapu příjmení Codero

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Coderoů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codero, abychom získali přesné informace o všech Codero, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codero, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codero. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codero naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codero na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (92)
 2. Filipíny Filipíny (42)
 3. Argentina Argentina (13)
 4. Venezuela Venezuela (12)
 5. Keňa Keňa (9)
 6. Mexiko Mexiko (5)
 7. Brazílie Brazílie (2)
 8. Kanada Kanada (1)
 9. Kostarika Kostarika (1)
 10. Dominikánská republika Dominikánská republika (1)
 11. Ekvádor Ekvádor (1)
 12. Španělsko Španělsko (1)
 13. Francie Francie (1)
 14. Anglie Anglie (1)
 15. Itálie Itálie (1)
 16. Peru Peru (1)
 17. Portoriko Portoriko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codero na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codero. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codero častějším příjmením a ve kterých zemích je Codero neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Codero prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Codero, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Codero nebo některé z příjmení podobných Codero vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Codero jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Codero s společným kořenem.

 1. Cadero
 2. Coder
 3. Codera
 4. Codere
 5. Cotero
 6. Cudero
 7. Codaro
 8. Codro
 9. Cader
 10. Catero
 11. Ceder
 12. Cedro
 13. Citero
 14. Coderre
 15. Codru
 16. Cotera
 17. Cotro
 18. Couder
 19. Coudere
 20. Cowder
 21. Cowdery
 22. Cudeiro
 23. Cuder
 24. Cadtro
 25. Ciodaro
 26. Cowderoy
 27. Coter
 28. Caoduro
 29. Chodera
 30. Codori
 31. Cadar
 32. Cadario
 33. Cadier
 34. Cadiere
 35. Cadira
 36. Cador
 37. Cadore
 38. Cadre
 39. Cadroy
 40. Cater