Příjmení Codoni

Chcete-li vědět více o příjmení Codoni, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codoni je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codoni.

Příjmení Codoni ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codoni, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codoni určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codoni

Zobrazit mapu příjmení Codoni

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codoniů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codoni, abychom získali přesné informace o všech Codoni, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codoni, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codoni. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codoni naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codoni na světě

 1. Itálie Itálie (453)
 2. Švýcarsko Švýcarsko (237)
 3. Argentina Argentina (196)
 4. Spojené státy Spojené státy (79)
 5. Uruguay Uruguay (13)
 6. Anglie Anglie (3)
 7. Austrálie Austrálie (1)
 8. Brazílie Brazílie (1)
 9. Kanada Kanada (1)
 10. Španělsko Španělsko (1)
 11. Francie Francie (1)
 12. Malajsie Malajsie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codoni na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codoni. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codoni častějším příjmením a ve kterých zemích je Codoni neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Codoni. To je způsobeno tím, že příjmení Codoni často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Codoni, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Codoni.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Codoni mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Codoni, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Codoni prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Codoni, jak můžeme zjistit.

 1. Codon
 2. Codone
 3. Codony
 4. Cadoni
 5. Codani
 6. Codini
 7. Cadon
 8. Catoni
 9. Cedon
 10. Cidon
 11. Codan
 12. Codena
 13. Codin
 14. Codina
 15. Codun
 16. Cotini
 17. Coton
 18. Cotone
 19. Cottoni
 20. Chodon
 21. Cadone
 22. Coden
 23. Cidonio
 24. Cadano
 25. Caden
 26. Cadena
 27. Catani
 28. Caton
 29. Catona
 30. Catone
 31. Cattoni
 32. Cedan
 33. Cedano
 34. Ceden
 35. Cedena
 36. Cedeno
 37. Chedon
 38. Chiodini
 39. Chodan
 40. Citon