Příjmení Codena

Chcete-li vědět více o příjmení Codena, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codena je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codena.

Příjmení Codena ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codena, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codena určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codena

Zobrazit mapu příjmení Codena

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codenaů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codena, abychom získali přesné informace o všech Codena, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codena, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codena. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codena naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codena na světě

 1. Ekvádor Ekvádor (606)
 2. Itálie Itálie (20)
 3. Spojené státy Spojené státy (9)
 4. Španělsko Španělsko (5)
 5. Filipíny Filipíny (3)
 6. Belgie Belgie (1)
 7. Brazílie Brazílie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codena na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codena. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codena častějším příjmením a ve kterých zemích je Codena neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Codena začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Codena, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Codena.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Codena mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Codena, která mají odlišný původ a význam..

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Codena prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Codena, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Codena nebo některé z příjmení podobných Codena vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Codena jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Codena s společným kořenem.

 1. Cadena
 2. Cedena
 3. Codina
 4. Cotena
 5. Coden
 6. Caden
 7. Catena
 8. Ceden
 9. Cedeno
 10. Codan
 11. Codin
 12. Codon
 13. Codone
 14. Codoni
 15. Codony
 16. Codun
 17. Cotina
 18. Cotuna
 19. Couden
 20. Cowden
 21. Cudina
 22. Choden
 23. Codemo
 24. Chodyna
 25. Codani
 26. Cudna
 27. Codini
 28. Cadano
 29. Cadden
 30. Cadima
 31. Cadon
 32. Catana
 33. Caten
 34. Catina
 35. Catona
 36. Catuna
 37. Caudana
 38. Cedan
 39. Cedano
 40. Cedon