Příjmení Codini

Chcete-li vědět více o příjmení Codini, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Codini je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Codini.

Příjmení Codini ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Codini, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Codini určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Codini

Zobrazit mapu příjmení Codini

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codiniů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Codini, abychom získali přesné informace o všech Codini, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Codini, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Codini. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Codini naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Codini na světě

 1. Itálie Itálie (382)
 2. Argentina Argentina (126)
 3. Spojené státy Spojené státy (43)
 4. Anglie Anglie (11)
 5. Kanada Kanada (2)
 6. Austrálie Austrálie (1)
 7. Německo Německo (1)
 8. Francie Francie (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Codini na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Codini. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Codini častějším příjmením a ve kterých zemích je Codini neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Codini. To je způsobeno tím, že příjmení Codini často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Codini, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Codini.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Codini mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Codini, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Codini nebo některé z příjmení podobných Codini vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Codini jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Codini s společným kořenem.

 1. Codin
 2. Codina
 3. Codoni
 4. Cotini
 5. Codani
 6. Chiodini
 7. Codan
 8. Codena
 9. Codon
 10. Codone
 11. Codony
 12. Codun
 13. Cotin
 14. Cotina
 15. Cotino
 16. Cottini
 17. Cowdin
 18. Cudina
 19. Cadinu
 20. Coudin
 21. Cadoni
 22. Coden
 23. Cadin
 24. Catini
 25. Cutini
 26. Citini
 27. Cadano
 28. Caden
 29. Cadena
 30. Cadima
 31. Cadon
 32. Catani
 33. Catin
 34. Catina
 35. Catino
 36. Catoni
 37. Cedan
 38. Cedano
 39. Ceden
 40. Cedena