Příjmení Coden

Chcete-li vědět více o příjmení Coden, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Coden je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Coden.

Příjmení Coden ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Coden, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Coden určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Coden

Zobrazit mapu příjmení Coden

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Codenů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Coden, abychom získali přesné informace o všech Coden, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Coden, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Coden. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Coden naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Coden na světě

 1. Itálie Itálie (744)
 2. Francie Francie (194)
 3. Brazílie Brazílie (122)
 4. Spojené státy Spojené státy (79)
 5. Filipíny Filipíny (63)
 6. Argentina Argentina (21)
 7. Austrálie Austrálie (15)
 8. Anglie Anglie (9)
 9. Německo Německo (3)
 10. Belgie Belgie (1)
 11. Kanada Kanada (1)
 12. Kamerun Kamerun (1)
 13. Dominikánská republika Dominikánská republika (1)
 14. Japonsko Japonsko (1)
 15. Rusko Rusko (1)
 16. Tunisko Tunisko (1)
 17. Ukrajina Ukrajina (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Coden na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Coden. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Coden častějším příjmením a ve kterých zemích je Coden neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Coden, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Coden.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Coden mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Coden, která mají odlišný původ a význam..

Rozlišit, zda bylo příjmení Coden nebo některé z příjmení podobných Coden vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Coden jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Coden s společným kořenem.

 1. Caden
 2. Ceden
 3. Codan
 4. Codena
 5. Codin
 6. Codon
 7. Codun
 8. Couden
 9. Cowden
 10. Choden
 11. Cadden
 12. Cadena
 13. Cadon
 14. Caten
 15. Cedan
 16. Cedena
 17. Cedeno
 18. Cedon
 19. Chhoden
 20. Chodan
 21. Chuden
 22. Cidon
 23. Codina
 24. Codone
 25. Codoni
 26. Codony
 27. Coeten
 28. Cotan
 29. Cotena
 30. Cothen
 31. Cotin
 32. Coton
 33. Cotten
 34. Coudan
 35. Cowdin
 36. Chodon
 37. Codemo
 38. Chodhen
 39. Cheden
 40. Choten