Příjmení Burešová

Chcete-li vědět více o příjmení Burešová, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Burešová je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Burešová.

Příjmení Burešová ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Burešová, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Burešová určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Burešová

Zobrazit mapu příjmení Burešová

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Burešováů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Burešová, abychom získali přesné informace o všech Burešová, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Burešová, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Burešová. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Burešová naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Burešová na světě

 1. Česká republika Česká republika (5737)
 2. Slovensko Slovensko (92)
 3. Kanada Kanada (1)
 4. Spojené státy Spojené státy (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Burešová na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Burešová. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Burešová častějším příjmením a ve kterých zemích je Burešová neobvyklé nebo neexistující příjmení.

S průběhem času se příjmení Burešová začalo měnit ve svém zápisu nebo výslovnosti.

Je běžné najít příjmení podobná Burešová. To je způsobeno tím, že příjmení Burešová často podstupuje mutace.

Ne všechna příjmení podobná příjmení Burešová mají s ním spojitost. Někdy je možné najít příjmení podobná Burešová, která mají odlišný původ a význam..

 1. Berešová
 2. Barešová
 3. Bérešová
 4. Birošová
 5. Borošová
 6. Brožová
 7. Brožková
 8. Berková
 9. Breskovic
 10. Brezovec
 11. Burkovic
 12. Barykov
 13. Beresford
 14. Berezovsky
 15. Biriukov
 16. Biryukova
 17. Borgovan
 18. Borisov
 19. Borisova
 20. Borissov
 21. Borissova
 22. Borkovec
 23. Borukhov
 24. Borzov
 25. Brezovsky
 26. Brkovic
 27. Brookover
 28. Brozovic
 29. Burghoff
 30. Bercovic
 31. Brzovic
 32. Byryukova
 33. Brezovnik
 34. Borysova
 35. Borysov
 36. Barkova
 37. Beregovich
 38. Barkov
 39. Borikova
 40. Brysov