Příjmení Bureš

Chcete-li vědět více o příjmení Bureš, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Bureš je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Bureš.

Příjmení Bureš ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Bureš, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Bureš určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Bureš

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Burešů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Bureš, abychom získali přesné informace o všech Bureš, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Bureš, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Bureš. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Bureš naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Bureš na světě

  1. Česká republika (5422)
  2. Chorvatsko (109)
  3. Slovensko (57)
  4. Bosna a Hercegovina (1)
  5. Srbsko (1)
  6. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Bureš na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Bureš. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Bureš častějším příjmením a ve kterých zemích je Bureš neobvyklé nebo neexistující příjmení.