Příjmení Blažek

Chcete-li vědět více o příjmení Blažek, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Blažek je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Blažek.

Příjmení Blažek ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Blažek, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Blažek určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Blažek

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Blažeků na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Blažek, abychom získali přesné informace o všech Blažek, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Blažek, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Blažek. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Blažek naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Blažek na světě

  1. Česká republika (7162)
  2. Slovensko (644)
  3. Chorvatsko (452)
  4. Slovinsko (128)
  5. Srbsko (108)
  6. Bosna a Hercegovina (18)
  7. Dánsko (1)
  8. Spojené státy (1)
  9. Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Blažek na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Blažek. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Blažek častějším příjmením a ve kterých zemích je Blažek neobvyklé nebo neexistující příjmení.