Příjmení Abdollahzadeh

Chcete-li vědět více o příjmení Abdollahzadeh, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abdollahzadeh je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abdollahzadeh.

Příjmení Abdollahzadeh ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abdollahzadeh, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abdollahzadeh určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abdollahzadeh

Zobrazit mapu příjmení Abdollahzadeh

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abdollahzadehů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abdollahzadeh, abychom získali přesné informace o všech Abdollahzadeh, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abdollahzadeh, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abdollahzadeh. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abdollahzadeh naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abdollahzadeh na světě

 1. Írán Írán (13156)
 2. Spojené státy Spojené státy (55)
 3. Kanada Kanada (26)
 4. Anglie Anglie (23)
 5. Švédsko Švédsko (17)
 6. Finsko Finsko (5)
 7. Nizozemsko Nizozemsko (5)
 8. Thajsko Thajsko (5)
 9. Norsko Norsko (4)
 10. Francie Francie (3)
 11. Brazílie Brazílie (2)
 12. Německo Německo (2)
 13. Skotsko Skotsko (2)
 14. Gruzie Gruzie (2)
 15. Indie Indie (2)
 16. Arménie Arménie (1)
 17. Rakousko Rakousko (1)
 18. Austrálie Austrálie (1)
 19. Wales Wales (1)
 20. Chorvatsko Chorvatsko (1)
 21. Itálie Itálie (1)
 22. Malajsie Malajsie (1)
 23. Portugalsko Portugalsko (1)
 24. Turecko Turecko (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abdollahzadeh na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abdollahzadeh. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abdollahzadeh častějším příjmením a ve kterých zemích je Abdollahzadeh neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abdollahzadeh, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abdollahzadeh.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abdollahzadeh nebo některé z příjmení podobných Abdollahzadeh vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abdollahzadeh jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abdollahzadeh s společným kořenem.

 1. Abdullazadeh
 2. Abdollahi
 3. Abdul-ahad
 4. Abdulahad
 5. Abdollah
 6. Abdoulkader
 7. Abdelwahad
 8. Abdalahmad
 9. Abdalahe
 10. Abdallah
 11. Abdallahi
 12. Abdelfatah
 13. Abdelfattah
 14. Abdelhadi
 15. Abdelhady
 16. Abdeljawad
 17. Abdelkader
 18. Abdelkazem
 19. Abdelkhalek
 20. Abdellah
 21. Abdellahi
 22. Abdelqader
 23. Abdelrahman
 24. Abdelraza
 25. Abdelwahab
 26. Abdillah
 27. Abdillahi
 28. Abdoulaye
 29. Abdul-azeez
 30. Abdul-hadi
 31. Abdulhadi
 32. Abdullah
 33. Abdullahi
 34. Abdullahu
 35. Abdullayev
 36. Abdulraheem
 37. Abdulrahman
 38. Abdoulahi
 39. Abdullaev
 40. Abdullaeva