Příjmení Abbondandolo

Chcete-li vědět více o příjmení Abbondandolo, znamená to vědět více o lidech, kteří se vší pravděpodobností mají společný původ a předky. Proto je běžné, že příjmení Abbondandolo je zvláště v některých zemích světa hojnější než v jiných. Na této stránce je možné zjistit, ve kterých zemích planety žije větší počet lidí s příjmením Abbondandolo.

Příjmení Abbondandolo ve světě

Globalizace je fenomén, díky kterému se příjmení rozšířila mnohem dál než do země, ze které pochází, takže můžeme najít asijská příjmení v Evropě nebo americká příjmení v Oceánii. Totéž platí v případě Abbondandolo, u kterého, jak je vidět, je možné zajistit, že jde o příjmení hrdě zastoupené téměř na celém světě. Stejně tak existují země, ve kterých je počet lidí s příjmením Abbondandolo určitě větší než ve zbytku zemí.

Mapa příjmení Abbondandolo

Zobrazit mapu příjmení Abbondandolo

Příležitost zjistit na mapě světa o tom, které země mají největší počet Abbondandoloů na světě, je velmi užitečná. Když se umístíme na mapu světa nad konkrétní zemi, můžeme vidět přesný počet lidí, kteří nesou příjmení Abbondandolo, abychom získali přesné informace o všech Abbondandolo, které v dané zemi aktuálně najdete. To vše nám také pomáhá pochopit nejen to, odkud pochází příjmení Abbondandolo, ale také to, jak se stěhovali a stěhovali lidé, jejichž původ je součástí rodiny s příjmením Abbondandolo. Stejně tak můžeme vidět, ve kterých zemích zakořenili a rozvinuli se, a proto, je-li Abbondandolo naše příjmení, je přitažlivé vědět, do kterých dalších míst na zeměkouli se náš předek mohl kdysi stěhovat.< /p>

Země s nejvíce Abbondandolo na světě

 1. Spojené státy Spojené státy (226)
 2. Itálie Itálie (207)
 3. Argentina Argentina (54)
 4. Švýcarsko Švýcarsko (20)
 5. Venezuela Venezuela (17)
 6. Kanada Kanada (14)
 7. Anglie Anglie (12)
 8. Německo Německo (3)
 9. Francie Francie (3)
 10. Austrálie Austrálie (2)
 11. Island Island (1)
 12. Jihoafrická republika Jihoafrická republika (1)

Pokud se podíváte pozorně, na této webové stránce uvádíme vše, co je důležité, abyste měli skutečné informace o tom, které země mají větší počet Abbondandolo na celé planetě. Stejně tak je možné je velmi graficky vidět na naší mapě, na níž jsou silněji vymalovány země, v nichž pobývá větší počet lidí s příjmením Abbondandolo. Tímto způsobem a pouhým pohledem snadno zjistíte, ve kterých zemích je Abbondandolo častějším příjmením a ve kterých zemích je Abbondandolo neobvyklé nebo neexistující příjmení.

Je běžné najít příjmení podobná Abbondandolo. To je způsobeno tím, že příjmení Abbondandolo často podstupuje mutace.

Skutečnost, že při vzniku prvních příjmení neexistoval sjednocený zápis pro příjmení Abbondandolo, nám umožňuje najít mnoho příjmení podobných Abbondandolo.

Chyby při psaní, dobrovolné změny ze strany nositelů, úpravy z důvodu jazykových důvodů... Je mnoho důvodů, proč může příjmení Abbondandolo prošlo změnami nebo úpravami a z těchto úprav mohou vzniknout příjmení podobná Abbondandolo, jak můžeme zjistit.

Rozlišit, zda bylo příjmení Abbondandolo nebo některé z příjmení podobných Abbondandolo vytvořeno dříve, není vždy snadné. Existuje mnoho důvodů, které mohly vést k zápisu nebo výslovnosti příjmení Abbondandolo jinak, což vedlo k vzniku nového, odlišného příjmení Abbondandolo s společným kořenem.

 1. Abbondanza
 2. Abondano
 3. Avondano
 4. Abondaño
 5. Abbondanzieri
 6. Abbandonato
 7. Abendano
 8. Abondanza
 9. Abando
 10. Abendaño
 11. Abondio
 12. Abundancia
 13. Avendano
 14. Abanades
 15. Abanda
 16. Abande
 17. Abanto
 18. Abendroth
 19. Abinader
 20. Abonde
 21. Abondi
 22. Abounader
 23. Abundo
 24. Afanador
 25. Avendaño
 26. Abundio
 27. Abnader
 28. Aben danan
 29. Abi nader
 30. Appendino
 31. Abandja
 32. Abunda
 33. Abante
 34. Abend
 35. Abendibar
 36. Abendivar
 37. Abendschein
 38. Abentin
 39. Abuhamdeh
 40. Abundes